| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | N1320327 |
| Виробник | Nipparts |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 278 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Optima, Santa Fe, Sorento |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Прямокутний |
| Ширина | 227 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |