| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1104L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 327 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Dokker, Largus, Lodgy, Sandero, Logan/Stepway, Logan |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 96 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |