| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E608L01 |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 295 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | B7, 7-Series |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 182 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |