580 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E161L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 254 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | B3, 7-Series, Z8, X5, Roadster V8, B8, B10 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 212 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |