| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3091402 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Сумісність з маркою | BMW, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B3, S-Class, C1, 3, C2, RLE, 7-Series, #3, Z1, B12, E30 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 156 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |