| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3085100 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 275 мм |
| Сумісність з маркою | Dodge, Volkswagen, Audi, Chrysler, Plymouth |
| Сумісність з моделлю | 80, Caddy, Grand Voyager, Voyager / Grand Voyager, Jetta, Caravan, Daytona, Caravan, Scirocco, Voyager, Golf, Le Baron, Saratoga, Neon, Passat |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 133 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |