| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E152L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 308 мм |
| Сумісність з маркою | Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Coupe, Jetta, Corrado, 80, A6, Quattro, Passat, Golf, 100 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 184 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |