931 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 37036 |
| Виробник | A.B.S. |
| Висота внутрішньої накладки | 64.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 64.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 1999, 2001, 1995, 1997, 1998, 2002, 2000, 1996 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 20.3 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.3 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 154.6 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Марка | BMW |
| Серія | 5 (E39) 1995-2003 |
| Сумісність | BMW 5 (E39) 1995-2003|BMW 5 Touring (E39) 1997-2004 |