2 160 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0986479R72 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 76 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 1999, 1996, 2001, 2000, 2002, 2003, 1997, 1995 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 22 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |