1 110 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 81006027 |
| Виробник | Van Wezel |
| Глибина ядра радіатора | 25 мм |
| Довжина ядра радіатора | 173 мм |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2007, 1998, 1997, 1999, 2014, 2011, 2009, 2015, 2000, 2013, 2004, 2001, 2005, 2008, 2003, 2010, 2006, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Leganza, Nubira |
| Ширина ядра радіатора | 173 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |