1 251 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DWA6027 |
| Виробник | AVA Quality Cooling |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 175 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 20 мм |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2007, 1998, 1997, 1999, 2014, 2011, 2009, 2015, 2000, 2013, 2004, 2001, 2005, 2008, 2003, 2010, 2006, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Sens, Leganza, Nubira |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 178 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |