2 670 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53253 |
| Виробник | NRF |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 635 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2007, 1998, 1997, 1999, 2014, 2011, 2009, 2015, 2000, 2013, 2004, 2001, 2005, 2008, 2003, 2010, 2006, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Мoдель | Lanos |
| Марка | Daewoo |
| Серія | LANOS Sedan (KLAT) 1997- |
| Сумісність | Daewoo LANOS (KLAT) 1997-|Daewoo LANOS Sedan (KLAT) 1997-|ЗАЗ Lanos pick-up 2004-|ЗАЗ Sens 2002- |