1 722 ₴

| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P06023 |
| Виробник | BREMBO |
| Висота | 45 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 1999, 2001, 1995, 1997, 1998, 2002, 2000, 1996 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | B10 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 122 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |