1 490 ₴

| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FSB585 |
| Виробник | Ferodo |
| Внутрішній діаметр барабану | 185 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 1999, 2001, 1995, 1997, 1998, 2002, 2000, 1996 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, 3, 145, #3, B10 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 3.3 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Сумісність із моделлю | 145, 3, B10, X1 |