370 ₴

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | JBU654 |
| Виробник | TRW |
| Довжина | 43 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 34.7 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1992, 1985, 1990, 1991, 1993, 1994, 1987, 1989, 1995, 1986, 1988, 1984 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class, 190, CLC-Class, 124, SLC |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |