1 831 ₴

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 588068 |
| Виробник | Valeo |
| Глибина | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 61 мм |
| Кількість пазів | 6 |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 2000, 1996, 2006, 1998, 2002, 1999, 2001, 1997 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viewt |
| Ширина | 36.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |