2 892 ₴

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 85691 |
| Виробник | Nissens |
| Діаметр | 278 мм |
| Конструктивні особливості | Без блоку управління |
| Кількість контактів | 2 |
| Кількість лопатей | 8 шт. |
| Напруга | 12 В |
| Рік випуску автомобіля | 1995, 2002, 1997, 2005, 1998, 1996, 1999, 2000, 2004, 2003, 2001 |
| Споживана потужність | 270 Вт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
| Тип вентилятора | Одинарний |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Мoдель | Passat |
| Марка | Volkswagen |
| Серія | PASSAT (3B2) 1996-2001 |