4 362 ₴

| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92272 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 72 мм |
| Довжина ядра радіатора | 252 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 19.4 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Рік випуску автомобіля | 2000, 2003, 1996, 1995, 1998, 2004, 1997, 1999, 2001, 2005, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина ядра радіатора | 198 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Мoдель | Passat |
| Марка | Volkswagen |
| Серія | PASSAT (3B2) 1996-2001 |