614 ₴

| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | T42045 |
| Виробник | Gates |
| Внутрішній діаметр | 8.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 28.5 мм |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Гладке |
| Рік випуску автомобіля | 2005, 1996, 2001, 1998, 1995, 2003, 1997, 1999, 2004, 2000, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
| Тип | Ролик |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 29 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |