878 ₴

| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 32924366 |
| Виробник | Swag |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Рік випуску автомобіля | 2005, 1998, 2000, 2003, 1996, 2004, 2001, 1995, 2002, 1999, 1997 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип підшипника | Кутовий кульковий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Мoдель | Passat |
| Марка | Volkswagen |
| Серія | PASSAT (3B2) 1996-2001 |