1 375 ₴

| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 284220 |
| Виробник | Roadhouse |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 123.1 мм |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Призначення | Задні колеса |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 2011, 2008, 2007, 2006, 2005, 2009, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Focus |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 16.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |