5 101 ₴

| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 509515 |
| Виробник | NRF |
| Глибина ядра радіатора | 24 мм |
| Довжина ядра радіатора | 720 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Матеріал | Алюміній |
| Рік випуску автомобіля | 1994, 2000, 2003, 1993, 1996, 1995, 1998, 1992, 1991, 1997, 1999, 2001, 1990, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Тип техніки | Автобус |
| Ширина ядра радіатора | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Мoдель | Transporter |
| Марка | Volkswagen |
| Серія | TRANSPORTER T4 1990-2003 |
| Сумісність | Volkswagen TRANSPORTER T4 1990-2003 |