1 102 ₴

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 37099 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Довжина | 90.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 16.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 62 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 1993, 1996, 1998, 1999, 1990, 2003, 2001, 1992, 1994, 2000, 2002, 1997, 1995, 1991 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Тип техніки | Автобус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |