
592 ₴
Несучий / направляючий шарнір DELPHI (Делфі) TC687
Сторона установки: передній міст, зліва, знизу, праворуч
Розмір різьби: PINCH 18mm BOLT
Довжина [мм]: 80
Ширина (мм): 31
Висота [мм]: 76
В наявності понад 100 000 запчастин на всі найпопулярніші автомобілі в Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TC687 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Висота | 76 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Zafira, Astra, Zafira, Omega, Vectra, Meriva |
| Ширина | 31 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |