

773 ₴
Несучий / направляючий шарнір MOOG VVBJ4873
Сторона установки: передня вісь, двосторонньо
Розмір конуса [мм]: 21 мм
В наявності понад 100 000 запчастин на всі найпопулярніші автомобілі в Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VV-BJ-4873 |
| Виробник | Moog |
| Країна виробник | США |
| Висота | 72 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Розмір конуса | 21.8 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | C30, V50, C-Max, S40, Focus, C70 |
| Тип кріплення | Під болт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |