

2 114 ₴
Радіатор охолодження двигуна THERMOTEC D7A009TT
Вигляд коробки передач: Автоматична коробка передач, механічна коробка передач
Оснащення / обладнання: для автомобілів з кондиціонером, для транспортних засобів з/без кондиціонером
Вигляд коробки передач: механічна коробка передач
Ширина [мм]:396
Висота [мм]:630
В наявності понад 100 000 запчастин на всі найпопулярніші автомобілі в Україні.
Актуальні ціни.
При замовленні наш менеджер уточнить, чи підійде вам обрана запчастину, перевірить за каталогами виробника і порадить оптимальні запчастини за якістю і ціною.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | D7A009TT |
| Виробник | Thermotec |
| Країна виробник | Польща |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 632 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Skoda, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, Passat, A6 |
| Тип коробки передач | Механічна |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 398 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |