
795 ₴
Теплообмінник, опалення салону THERMOTEC D6W002TT
Вага [кг]: 1
Оснащення / обладнання: для транспортних засобів з/без кондиціонером
Розміри радіатора: 234x158x42
В наявності понад 100 000 запчастин на всі найпопулярніші автомобілі в Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | D6W002TT |
| Виробник | Thermotec |
| Країна виробник | Польща |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Довжина ядра радіатора | 158 мм |
| Призначення | Для автомобілів з/без кондиціонера |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Skoda, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat, Superb, A4, Quattro, 80, Coupe |
| Тип коробки передач | Універсальна |
| Ширина ядра радіатора | 234 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |