4 189 ₴
Радіатор охолодження двигуна NISSENS 62894
Вид коробки передач: ступінчаста / факультативна автоматична коробка передач
Оснащення / обладнання: для автомобілів з кондиціонером
Розміри радіатора: 375-685-16
В наявності понад 100 000 запчастин на всі найпопулярніші автомобілі в Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 62894 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 375 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Lancer |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 683 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |