

3 838 ₴
Радіатор охолодження двигуна NRF 53779
Вид коробки передач: механічна коробка передач
Оснащення / обладнання: для автомобілів без кондиціонера, для автомобілів з кондиціонером
Ширина (мм): 684 мм
Висота [мм]: 373 мм
Товщина [мм]: 17 мм
В наявності понад 100 000 запчастин на всі найпопулярніші автомобілі в Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53779 |
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Глибина ядра радіатора | 17 мм |
| Довжина ядра радіатора | 684 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Lancer |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 373 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |