
2 894 ₴
Вид коробки передач: механічна коробка передач
Розміри радіатора: 770 X 389 X 26 мм
Матеріал: алюміній
В наявності понад 100 000 запчастин на всі найпопулярніші автомобілі в Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | D7G019TT |
| Виробник | Thermotec |
| Країна виробник | Польща |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 770 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Тип коробки передач | Механічна |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 389 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |