
3 421 ₴
Ширина (мм): 326 мм
Висота [мм]: 599 мм
Товщина [мм]: 24 мм
Товщина [мм]: 24 мм
Ширина (мм): 326
Висота [мм]: 599
В наявності понад 100 000 запчастин на всі найпопулярніші автомобілі в Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 516212 |
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 322 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |