
2 304 ₴
Вага [кг]: 5
Оснащення / обладнання: для автомобілів без кондиціонера, для автомобілів з кондиціонером
Вид коробки передач: механічна коробка передач
Розміри радіатора: 600 X 329 X 32 mm
Матеріал: алюміній, полімерний матеріал
В наявності понад 100 000 запчастин на всі найпопулярніші автомобілі в Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | D7G013TT |
| Виробник | Thermotec |
| Країна виробник | Польща |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 322 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів без кондиціонера |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Тип коробки передач | Механічна |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |