
1 500 ₴
Сторона установки: задній міст, передній міст
Зовнішній діаметр [мм]: 280 мм
Тип гальмівного диска: вентильований
Товщина гальмівного диска (мм): 22,0 мм
Висота [мм]: 46,5 мм
Кількість отворів: 5
фаски 2 [мм]: 112 мм
Мінімальна товщина [мм]: 20 мм
Діаметр центрування [мм]: 68 мм
В наявності понад 100 000 запчастин на всі найпопулярніші автомобілі в Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 115 521 1017 |
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 46.5 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.3 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | A4, Passat, A8 |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |