

2 273 ₴
Сторона установки: задній міст
Тип гальма: Дискові механізм
Внутрішній діаметр: 39 мм
Зовнішній діаметр [мм]: 130 мм
Ширина (мм): 127 мм
Гальмівна динаміка / динаміка руху: для автомобілів з ABS
В наявності понад 100 000 запчастин на всі найпопулярніші автомобілі в Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H2A002BTA |
| Виробник | BTA |
| Країна виробник | Польща |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Діаметр фланця | 130 мм |
| Зовнішній діаметр | 130 мм |
| Кількість отворів в ободі | 5 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | A6, Superb, Passat |
| Ширина | 127 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |