
1 261 ₴
Вид коробки передач: механічна коробка передач, ручна коробка передач 5-ступінчаста
Сторона установки: задній міст, передній міст
Зовнішній діаметр [мм]: 75 мм
Внутрішній діаметр: 39 мм
Ширина (мм): 37 мм
Ширина (мм): 37
Внутрішній діаметр: 39
Зовнішній діаметр [мм]: 75
В наявності понад 100 000 запчастин на всі найпопулярніші автомобілі в Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 713 6100 80 |
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | A4, A6, Superb, Passat |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |