

701 ₴
Комплект гальмівних колодок, дисковий гальмо LPR (ОПР) 05P650
Сторона установки: задній міст
Товщина [мм]: 17 мм
Ширина (мм): 123,1 мм
Висота [мм]: 44,9 мм
Для артикулу №: 05P650
Гальмівна система: ATE
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05P650 |
| Виробник | LPR |
| Висота | 44.9 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | B10 |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 123.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Розташування | Передній міст |