
1 081 ₴
Комплект гальмівних колодок, дисковий гальмо LPR (ОПР) 05P649
Сторона установки: передній міст
Спеціальний транспортний засіб: не для службових автомобілів
Гальмівна система: ATE, для автомобілів без посиленого гальмівного мех-ма
Товщина [мм]: 20 мм
Висота 1 [мм]: 63,5 мм
Висота 2 [мм]: 64,1 мм
Для артикулу №: 05P649
Ширина 1 [мм]: 154,4 мм
Ширина 2 [мм]: 155,1 мм
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05P649 |
| Виробник | LPR |
| Висота внутрішньої накладки | 63.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 64.1 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 154.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Розташування | Передній міст |