
1 540 ₴
Комплект гальмівних колодок, дисковий гальмо т колодок гальмівних передніх (Мейлі) 0252167720
Сторона установки: передній міст
Спеціальний транспортний засіб: не для автомобілів спеціального призначення
Ширина 1 [мм]: 155,15 мм
Ширина 2 [мм]: 156,3 мм
Гальмівна система: ATE
Товщина [мм]: 19,4 мм
Додатковий артикул / Доп. інформація 2: з притискною пластиною
Висота 1 [мм]: 63,6 мм
Висота 2 [мм]: 63,7 мм
Датчик зносу: підготовлено для датчика зносу колодок
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 216 7720 |
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота внутрішньої накладки | 63.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 63.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 19.6 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Розташування | Передній міст |