
721 ₴
Комплект гальмівних колодок, дисковий гальмо LPR (ОПР) 05P675
Сторона установки: задній міст
Спеціальний транспортний засіб: для службових автомобілів
Гальмівна система: ATE, для автомобілів з посиленим гальмівним мех-м
Товщина [мм]: 17,3 мм
Ширина (мм): 123 мм
Висота [мм]: 45 мм
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05P675 |
| Виробник | LPR |
| Висота | 45 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Rover, Saab, BMW |
| Сумісність з моделлю | MG 6, Z4, 3, MG X-Power, 9-5, #3, Roadster S, Z1 |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.3 мм |
| Ширина | 123 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Розташування | Передній міст |