

2 558 ₴
Гальмівний диск TRW (ТРВ) DF2769
Сторона установки: передній міст
Спеціальний транспортний засіб: не для службових автомобілів
Ходова частина: для автомобілів без спортивної ходової частини
Тип гальмівного диска: вентильований
Діаметр [мм]: 296 мм
Товщина гальмівного диска (мм): 22 мм
Мінімальна товщина [мм]: 20,4 мм
Діаметр центрування [мм]: 79 мм
Висота [мм]: 76 мм
Кількість отворів: 5
Розмір різьби: 14,5
фаски 2 [мм]: 120 мм
Обробка: Високовуглецевий
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DF2769 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 76 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Розташування | Передній міст |