2 221 ₴
Гальмівний диск т колодок гальмівних передніх (Мейлі) 3155213019
Спеціальний транспортний засіб: не для автомобілів спеціального призначення
Зовнішній діаметр [мм]: 296 мм
Тип гальмівного диска: вентильований
Товщина гальмівного диска (мм): 22,0 мм
Висота [мм]: 76 мм
Кількість отворів: 5
фаски 2 [мм]: 120 мм
Мінімальна товщина [мм]: 20,4 мм
Діаметр центрування [мм]: 79 мм
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 315 521 3019 |
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 76 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 14.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Розташування | Передній міст |