243 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | K168 |
| Производитель | MFilter |
| Высота | 35 мм |
| Длина | 280.5 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Nissan, Opel, Infiniti, Isuzu, Fiat, Subaru, LDV, Suzuki |
| Совместимость с моделью | Impreza, Bluebird, Silvia, CUB, Outback, Kadett, Pathfinder, Patrol, Sunny, Swift, SX4, Laurel, PICK UP, Legacy, Primera, 350Z, Teana, Pick Up, Terrano, Forester, Legacy Outback, Prairie, FX, G, 200SX, Gemini, G20, SVX, Maxima, Almera, Astra, Vanette, 100NX, Corsa, Murano, I30, Vectra, i30, X-Trail |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип фильтра | Вставка |
| Ширина | 167 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 дней |
| Качество | Отличное |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |